Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HYLLSYSTEM, 1950/60-tal, 2 sektioner med skåpdel samt hyllplan, fanér i Riopalisander, varje sektion höjd ca 210 samt 138x44 cm
CITES intyg medföljer
Ställvis fanérskador och slitage
811148
2020-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här