Hyllsystem

Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem

Klubbat för:

5 200 SEK

3 000 SEK

HYLLSYSTEM, 1950/60-tal, 2 sektioner med skåpdel samt hyllplan, fanér i Riopalisander, varje sektion höjd ca 210 samt 138x44 cm

CITES intyg medföljer

Ställvis fanérskador och slitage

811148

2020-09-16