Klubbat för:
4 400 SEK
2 000 SEK
RAGNAR PERSSON (1905-1993): monogramsignerad RP, signerad Ragnar Persson à tergo, olja på pannå, ca 40x30cm
Färgbortfall, krackelering
811149
2020-09-17