Ragnar Persson oljemålning

Ragnar Persson oljemålning
Ragnar Persson oljemålning
Ragnar Persson oljemålning
Ragnar Persson oljemålning
Ragnar Persson oljemålning
Ragnar Persson oljemålning
Ragnar Persson oljemålning
Ragnar Persson oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

2 000 SEK

RAGNAR PERSSON (1905-1993): monogramsignerad RP, signerad Ragnar Persson à tergo, olja på pannå, ca 40x30cm

Färgbortfall, krackelering

811149

2020-09-17