Käppar delvis silver

Käppar delvis silver
Käppar delvis silver
Käppar delvis silver
Käppar delvis silver
Käppar delvis silver
Käppar delvis silver
Käppar delvis silver
Käppar delvis silver
Käppar delvis silver
Käppar delvis silver

Klubbat för:

1 000 SEK

1 000 SEK

KÄPPAR och spatserstav, 3 st, med silverkryckor och silverknopp, längd ca 86 till 89 cm

Bruksslitage med smärre stötskador

811150

2020-09-14