Spänne

Spänne
Spänne
Spänne
Spänne
Spänne
Spänne

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BROSCH i guld, 18 k, form av vikingaskepp, 1946 stämplad ABJ, vikt ca 7,2 g

Smärre slitage

811156

2020-09-16