Oljemålning omkring 1800

Oljemålning omkring 1800
Oljemålning omkring 1800
Oljemålning omkring 1800
Oljemålning omkring 1800
Oljemålning omkring 1800
Oljemålning omkring 1800

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal), Flickporträtt, kopia efter Pietro Antonio Rotari, olja på duk, ca 43 x 32 cm

Krackeleringar

811178

2020-09-14