Claesson Koivisto Rune Dropp Skandiform

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CLAESSON KOIVISTO RUNE, "Dropp F-201", fåtöljer ett par, för Skandiform, plyschtyg, stoppad sits, förkromade ben av stål, sitshöjd 44, rygghöjd ca 110 cm

Ingår i temaauktionen "Sätt färg på ditt hem"
Skador: Bruksslitage, fläckar, märken

811184

2020-09-16