Alexandre Fassianos
Klubbat för:
600 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
ALEXANDRE FASSIANOS (Grekland, född 1935): Man på cykel, signerad A Fassianos, EA, färglitografi, ca 38x31 cm
Kuntoraportti
Gulnat, papper med fläckar
811209
Päivämäärä:
2020-09-14