Alexandre Fassianos

Alexandre Fassianos
Alexandre Fassianos
Alexandre Fassianos
Alexandre Fassianos

Klubbat för:

600 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

ALEXANDRE FASSIANOS (Grekland, född 1935): Man på cykel, signerad A Fassianos, EA, färglitografi, ca 38x31 cm

Kuntoraportti

Gulnat, papper med fläckar

811209

Päivämäärä:

2020-09-14