Snurrfåtölj

Snurrfåtölj
Snurrfåtölj
Snurrfåtölj
Snurrfåtölj
Snurrfåtölj
Snurrfåtölj

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SNURRFÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, klädsel i svart konstskinn, med nackkudde, kromad kryssfot, rygghöjd 95, sitthöjd 38 cm

Smärre bruksslitage

811211

2020-09-16