ANDERS ZORN: De två

ANDERS ZORN: De två
ANDERS ZORN: De två
ANDERS ZORN: De två
ANDERS ZORN: De två
ANDERS ZORN: De två
ANDERS ZORN: De två
ANDERS ZORN: De två
ANDERS ZORN: De två

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): De två, 1916, signerad Zorn, etsning, 19,6x14,8 cm,

LITTERATUR: Asplund , Hjert & Hjert 278, ZG
Skador: Gulnad

Ej examinerad ur ram, gulnad, fuktfläckar, ytsmuts, blekta partier

811213

2020-09-13