ANDERS ZORN: De två
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920): De två, 1916, signerad Zorn, etsning, 19,6x14,8 cm,
LITTERATUR: Asplund , Hjert & Hjert 278, ZG
Skador: Gulnad
Ej examinerad ur ram, gulnad, fuktfläckar, ytsmuts, blekta partier
811213
2020-09-13