Nils Nilsson oljemålning

Nils Nilsson oljemålning
Nils Nilsson oljemålning
Nils Nilsson oljemålning
Nils Nilsson oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

NILS NILSSON (Sverige, 1901-1949): landskap, olja på duk, 57 x 95 cm, signerad NN.

811220

2020-09-19