Helge Frender

Helge Frender
Helge Frender
Helge Frender
Helge Frender

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HELGE FRENDER (1906-1976): interiör med kvinna, olja på pannå, signerad, bildmått 46x38 cm

Smärre färgbortfall

811226

2020-09-19