Bertil Fridhagen karmstol
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERTIL FRIDHAGEN, Karmstol, nr 406, Bodafors, 1950-tal, stomme av bok, mörkbetsad och bonad, rygg med ribbor, sits och ryggbricka med klädsel av galon, sitthöjd ca 42, rygghöjd 71, bredd 55 cm
Bruksslitage
811233
2020-09-14