Omega Armbandsur 14K 1950-tal
Klubbat för:
4 800 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
OMEGA, armbandsur, 14K, 1950-tal, manuellt urverk, rödguld, plexiglas, krona med Omega, liten separat sekundvisare, senare delvis halvstel länk doublé JB, ref nr. 2894, verk nr. 15494253, kaliber 267, diam 34 mm
Kuntoraportti
Bruksslitage. Gåvogravyr. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
811235
Päivämäärä:
2020-09-27