Omega Armbandsur 14K 1950-tal

Omega Armbandsur 14K 1950-tal
Omega Armbandsur 14K 1950-tal
Omega Armbandsur 14K 1950-tal
Omega Armbandsur 14K 1950-tal
Omega Armbandsur 14K 1950-tal
Omega Armbandsur 14K 1950-tal
Omega Armbandsur 14K 1950-tal
Omega Armbandsur 14K 1950-tal

Klubbat för:

4 800 SEK

Arviointi

6 000 SEK

Kuvaus

OMEGA, armbandsur, 14K, 1950-tal, manuellt urverk, rödguld, plexiglas, krona med Omega, liten separat sekundvisare, senare delvis halvstel länk doublé JB, ref nr. 2894, verk nr. 15494253, kaliber 267, diam 34 mm

Kuntoraportti

Bruksslitage. Gåvogravyr. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

811235

Päivämäärä:

2020-09-27