Piedestal i alabaster

Piedestal i alabaster
Piedestal i alabaster
Piedestal i alabaster
Piedestal i alabaster
Piedestal i alabaster
Piedestal i alabaster
Piedestal i alabaster
Piedestal i alabaster

Klubbat för:

1 800 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

PIEDESTAL, 1900-tal, alabaster, höjd 112, diameter (topp) 25 cm

Zustandsbeschreibung

Nagg

811236

2020-09-14