Klubbat för:
1 800 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
PIEDESTAL, 1900-tal, alabaster, höjd 112, diameter (topp) 25 cm
Zustandsbeschreibung
Nagg
811236
2020-09-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner