Cebe golvlampor

Cebe golvlampor
Cebe golvlampor
Cebe golvlampor
Cebe golvlampor
Cebe golvlampor
Cebe golvlampor
Cebe golvlampor
Cebe golvlampor

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

CEBE / ASEA, golvlampor, 1 par, 1960-tal, mässing samt glas, märkta under Cebe 1825, höjd 131 cm

Slitage

811275

2020-09-14