Tomtar 1900-tal

Tomtar 1900-tal
Tomtar 1900-tal
Tomtar 1900-tal
Tomtar 1900-tal
Tomtar 1900-tal
Tomtar 1900-tal
Tomtar 1900-tal
Tomtar 1900-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER, 9 st, tomtar, 1900-tal, bemålat lergods, höjder ca 7-30 cm

Skador, slitage, lagningar

811276

2020-09-22