Biblioteksstege
Vollendet
2020-09-16
811284
| Höchstes Gebot | 2 000 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
BIBLOTEKSSTEGE, 1900-talets andra hälft, lackad mahogny, höjd ca 80 cm
Smärre slitage