Henning Nilsson 2 vaser i stengods

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HENNING NILSSON (1907-1993), Höganäs, 2 st vaser, glaserat stengods, oxblodsglasyr, signerade och daterade Henning Nilsson Höganäs 1973, höjd ca 21,5 / 22,5 cm

811303

2020-09-14