Tedosor Kina

Tedosor Kina
Tedosor Kina
Tedosor Kina
Tedosor Kina
Tedosor Kina
Tedosor Kina
Tedosor Kina
Tedosor Kina
Tedosor Kina
Tedosor Kina

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TEDOSOR, 2 st, Kina, 1700/1800-tal, Famille Rose-dosan med senare lock av silver, höjd ca 12-13 cm

båda dosorna med lagningar, senare silverlock

811313

2020-09-24