Serveringsbricka
Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
BRICKA, silver, omkring år 1900, med handtag, profilerade kanter med rosettgirlander, 58x39 cm, svensk importstämpel, vikt ca 2550 g
Monogram, bruksslitage, mindre bucklor, undersida med ristat personnummer
811317
2020-09-14