Serveringsbricka

Serveringsbricka
Serveringsbricka
Serveringsbricka
Serveringsbricka
Serveringsbricka
Serveringsbricka
Serveringsbricka
Serveringsbricka

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

BRICKA, silver, omkring år 1900, med handtag, profilerade kanter med rosettgirlander, 58x39 cm, svensk importstämpel, vikt ca 2550 g

Monogram, bruksslitage, mindre bucklor, undersida med ristat personnummer

811317

2020-09-14