Gunnar Skånby oljemålning
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
GUNNAR SKÅNBY (1922-2002), "Trängsel i hamn, Simrishamn", signerad, olja på duk, ca 60x60 cm
Kuntoraportti
811320
Päivämäärä:
2020-09-20