Fotpall i teak 1950-tal

Fotpall i teak 1950-tal
Fotpall i teak 1950-tal
Fotpall i teak 1950-tal
Fotpall i teak 1950-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FOTPALL, Sannolikt Bröderna Andersson, 1950/60-tal, teak samt svart läder, sitthöjd ca 38, 70x40 cm

Brukslitage

811322

2020-09-16