Soffbord
2020-09-16
811329
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFBORD, 1950/60-tal, sannolikt Folke Ohlsson, stomme i teak, något uppsvängda långsidor, höjd ca 56, 140x66 cm
Slitage vid toppskiva med fuktringar och märken