Soffgrupp gustaviansk stil
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFGRUPP, 1900-talets första hälft/mitt, gustaviansk stil, 3 delar, bestående av soffa samt 2 stolar, skuren och bronserad dekor, stolarnas sitthöjd ca 44, soffans längd 173 cm
Bruksslitage
811334
2020-09-14