Yrjö Edelmann färglitografi
2020-09-21
811337
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition med inslaget paket och pappersbitar, signerad Y. Edelmann, 50/150, färglitografi,ca 60x43 cm
Ej examinerad ur ram