Roland Svenson Vaxholms kastell

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vaxholms kastell", signerad roland S, 82/360, färglitografi, bildmått ca 38x56 cm

Fläckar

811345

2020-09-14