Tapio Wirkkala Isberg

Tapio Wirkkala Isberg
Tapio Wirkkala Isberg
Tapio Wirkkala Isberg
Tapio Wirkkala Isberg
Tapio Wirkkala Isberg
Tapio Wirkkala Isberg
Tapio Wirkkala Isberg
Tapio Wirkkala Isberg
Tapio Wirkkala Isberg
Tapio Wirkkala Isberg

Klubbat för:

800 EUR

Utropspris

1 000 EUR

TAPIO WIRKKALA VAS, "Isberg", signerad Tapio Wirkkala 3825, sent 1950-tal, slipad kristall, höjd 20 cm.

811348

2020-10-18