HANS NORSBO

HANS NORSBO
HANS NORSBO

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HANS NORSBO(1897-1955): landskapsmotiv, etsning, signerad och daterad Hans Norsbo 1955, numrerad 184/310, monogramsignerad i plåten HN samt daterad 54, ca 38x29 cm

Smärre gulnad, ej examinerad ur ram

811354

2020-09-21