HANS NORSBO
2020-09-21
811354
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HANS NORSBO(1897-1955): landskapsmotiv, etsning, signerad och daterad Hans Norsbo 1955, numrerad 184/310, monogramsignerad i plåten HN samt daterad 54, ca 38x29 cm
Smärre gulnad, ej examinerad ur ram