HANS NORSBO
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HANS NORSBO(1897-1955): landskapsmotiv, etsning, signerad och daterad Hans Norsbo 1955, numrerad 184/310, monogramsignerad i plåten HN samt daterad 54, ca 38x29 cm
Smärre gulnad, ej examinerad ur ram
811354
2020-09-21