Sixten Haage

Sixten Haage
Sixten Haage

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIXTEN HAAGE (född 1926): Husfasad, signerad och daterad Haage -99, torrnål/mezzotint, 27/75, bildmått ca 50x25 cm

Ej examinerad ur ram

811357

2020-09-21