Longines Conquest Armbandsur 1960-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LONGINES CONQUEST, armbandsur, 1960-tal, automatiskt urverk, guld/ stål, plexiglas, datum, senare läderrem ej original, ref nr. 9026/1/82, verk nr. 11147754, kaliber 291, diam ca 35 mm

Bruksslitage. Rotoraxel defekt. Rotor lös. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

811358

2020-09-27