Vaser samt lockurna
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
VASER, 1 par +1+1, LOCKURNA, glas, lockurna, signerad Kosta BH 787, formgiven av Elis Bergh, vasen i lila glas formgiven av Gunnar Ander, Lindshammar, höjd 26-34 cm
Slitage, smuts, beläggningar
811362
2020-09-14