Vaser samt lockurna

Vaser samt lockurna
Vaser samt lockurna
Vaser samt lockurna
Vaser samt lockurna
Vaser samt lockurna
Vaser samt lockurna
Vaser samt lockurna
Vaser samt lockurna
Vaser samt lockurna
Vaser samt lockurna
Vaser samt lockurna
Vaser samt lockurna

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VASER, 1 par +1+1, LOCKURNA, glas, lockurna, signerad Kosta BH 787, formgiven av Elis Bergh, vasen i lila glas formgiven av Gunnar Ander, Lindshammar, höjd 26-34 cm

Slitage, smuts, beläggningar

811362

2020-09-14