Omega Seamaster Armbandsur 1950-tal
Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
OMEGA SEAMASTER, armbandsur, 1950-tal, automatiskt urverk, guld/ stål, plexiglas, krona med Omega, senare läderrem ej original, ref nr. 2846/10SC/2848, verk nr. 16516469, kaliber 501, diam ca 34 mm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
811367
2020-09-27