Omega Seamaster Armbandsur 1950-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

OMEGA SEAMASTER, armbandsur, 1950-tal, automatiskt urverk, guld/ stål, plexiglas, krona med Omega, senare läderrem ej original, ref nr. 2846/10SC/2848, verk nr. 16516469, kaliber 501, diam ca 34 mm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

811367

2020-09-27