Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SEIKO OCH EIGER, armbandsur, 2 st, 1960/70-tal, manuella urverk, stål, plexiglas, senare läderremmar ej original, diam Seiko ca 33 mm, diam Eiger ca 35 mm
Bruksslitage.
811379
2020-09-27
Gör en kostnadsfri värdering här