Klubbat för:
1 400 SEK
2 000 SEK
PIERRE LAFITTE (född 1914), går även under namnet T.H. Jansen, blomsterstilleben med rosor, olja på duk, signerad T.H. Jansen, 53x44 cm.
Smärre ytslitage.
811385
2020-09-21