Pierre Lafitte stilleben olja på duk

Klubbat för:

1 400 SEK

2 000 SEK

PIERRE LAFITTE (född 1914), går även under namnet T.H. Jansen, blomsterstilleben med rosor, olja på duk, signerad T.H. Jansen, 53x44 cm.

Smärre ytslitage.

811385

2020-09-21