Pierre Lafitte stilleben olja på duk
Valmis
2020-09-21
811386
| Korkein tarjous | 3 400 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
PIERRE LAFITTE (född 1914), går även under namnet T.H. Jansen, stilleben, olja på duk, signerad T.H. Jansen, blomsterstilleben med rosor i mässingsvas, 54x43 cm.
Smärre ytslitage.