Gunnar Cyrén Karolina Orrefors
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GUNNAR CYRÉN, "Karolina", glasservis, 13 dlr., Orrefors, med skärslipad dekor, bestående av:
7 vitvinsglas (14 cm), 2 starkvinsglas (11 cm), 4 selterglas (8 cm)
Ett vitvinsglas med nagg i foten, smärre bruksslitage
811388
2020-09-14