Mårten Garbring olja på duk
Closed
2020-09-21
811390
| Sold for | 350 SEK |
| Estimate | 800 SEK |
MÅRTEN GARBRING (född 1918), olja på duk, västkustmotiv, 46x38 cm.
Smärre ytslitage.