Väggpendyl rokostil

Väggpendyl rokostil
Väggpendyl rokostil
Väggpendyl rokostil
Väggpendyl rokostil
Väggpendyl rokostil
Väggpendyl rokostil
Väggpendyl rokostil
Väggpendyl rokostil

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGPENDYL, 1900-tal, rokokostil, urtavla med romerska samt märkt Rob Engström, skuren dekor, höjd ca 75 cm, pendel finns

PROVENIENS: Stopalo

Slitage, smärre skador

811398

2020-09-14