Julkuriosa 1900-tal

Julkuriosa 1900-tal
Julkuriosa 1900-tal
Julkuriosa 1900-tal
Julkuriosa 1900-tal
Julkuriosa 1900-tal
Julkuriosa 1900-tal

Klubbat för:

700 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

JULKURIOSA, 22 dlr, 1900-tal, 18 st tomtar i porslin, höjder ca 4-9 cm, 2 julstrumpor samt 2 träslevar, längd ca 18 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, nagg förekommer

811399

2020-09-22