Klubbat för:
700 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
JULKURIOSA, 22 dlr, 1900-tal, 18 st tomtar i porslin, höjder ca 4-9 cm, 2 julstrumpor samt 2 träslevar, längd ca 18 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, nagg förekommer
811399
2020-09-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner