Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SALT- & PEPPARKAR, 3 par, silver, varav 1 par med svärtad träfot (Danmark 1930-tal), höjd ca 4,5-7 cm, vikt 120 g
karen med träfot med lagningar, smärre bucklor
811401
2020-09-24
Gör en kostnadsfri värdering här