Salt- & papparkar i silver

Salt- & papparkar i silver
Salt- & papparkar i silver
Salt- & papparkar i silver
Salt- & papparkar i silver
Salt- & papparkar i silver
Salt- & papparkar i silver

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SALT- & PEPPARKAR, 3 par, silver, varav 1 par med svärtad träfot (Danmark 1930-tal), höjd ca 4,5-7 cm, vikt 120 g

karen med träfot med lagningar, smärre bucklor

811401

2020-09-24