Lena A Linderholm

Lena A Linderholm
Lena A Linderholm

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENA A LINDERHOLM (född 1947): blommor och hus, signerad Lena A Linderholm, 50/175, färglitografi, bildmått ca 79x60 cm

Löst blad

811407

2020-09-21