Märta Måås-Fjetterström matta

Märta Måås-Fjetterström matta
Märta Måås-Fjetterström matta
Märta Måås-Fjetterström matta
Märta Måås-Fjetterström matta
Märta Måås-Fjetterström matta
Märta Måås-Fjetterström matta

Klubbat för:

46 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, "Grön äng", matta, formgiven 1929, rölakan, signerad AB MMF, 330x204 cm

Mindre skadade fransar samt äldre malskador, bruksslitage

811426

2020-09-14