Plaketter Italien

Plaketter Italien
Plaketter Italien
Plaketter Italien
Plaketter Italien
Plaketter Italien
Plaketter Italien

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PLAKETTER, silver 800/1000, Italien, 1900-talets första hälft, 2 st, total vikt 534 g

Visst ytslitage

811433

2020-09-23