Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PLAKETTER, silver 800/1000, Italien, 1900-talets första hälft, 2 st, total vikt 534 g
Visst ytslitage
811433
2020-09-23
Gör en kostnadsfri värdering här