Bitte Jonasson Åkerlund skulptur brons

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BITTE JONASON ÅKERLUND (född 1944), Flanören, brons på träplatta, signerad och numrerad undertill 2/5, höjd ca 37,5 cm

Ingår i tema-auktionen kvinnliga konstnärer

811436

2020-12-06