Roland Svenson Nätbåten första provtryck

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Nätbåten", signerad Roland Svensson samt "Första provtryck, okt 1970" färglitografi, bladmått ca 68x55 cm

Löst blad

811438

2020-09-17