Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARL HÖGLUND, (2) kompositioner med personer vid cykel, signerade Karl Höglund, ena numrerad 260/290, färglitografi samt den andra PT, ca 50x38 respektive 61x45 cm
Lösta blad
811443
2020-09-17
Gör en kostnadsfri värdering här