Karl Höglund litografi

Karl Höglund litografi
Karl Höglund litografi
Karl Höglund litografi
Karl Höglund litografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL HÖGLUND, (2) kompositioner med personer vid cykel, signerade Karl Höglund, ena numrerad 260/290, färglitografi samt den andra PT, ca 50x38 respektive 61x45 cm

Lösta blad

811443

2020-09-17