KARL HÖGLUND, två färglitografier

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL HÖGLUND, (2) kompositioner, signerade Karl Höglund, ena otydligt nymrerad samt andra EA, ca 47x45 respektive 53x43 cm

Lösa blad

811444

2020-09-17