Wäinö Aaltonen relief

Wäinö Aaltonen relief
Wäinö Aaltonen relief
Wäinö Aaltonen relief
Wäinö Aaltonen relief
Wäinö Aaltonen relief
Wäinö Aaltonen relief
Wäinö Aaltonen relief
Wäinö Aaltonen relief

Klubbat för:

1 500 EUR

Utropspris

600 EUR

WÄINÖ AALTONEN (1894-1966) Flickan och stjärnan, signerad samt daterad 1936, bronsrelief, 36,5x35,5 cm

811449

2020-12-07